O Firmie

Poznaj Nas

O Nas

Firma VENA została założona w 2005 roku, od tego czasu poprzez zaangażowanie kadry kierowniczej i pracowników systematycznie zwiększa zakres, oraz podnosi jakość oferowanych usług. Od początków swej działalności VENA specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków na zlecenie i pod marką własną Klienta.

Kim Jesteśmy

VENA jest firmą kosmetyczną z dużymi możliwościami, produkującą najwyższej jakości, nowoczesne kosmetyki. Wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza wpływają na możliwość produkcji szerokiej gamy produktów kosmetycznych.

Dlaczego My

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego najbardziej wyszukanym, wyjątkowym pomysłom i potrzebom. Powracający Klient jest wyznacznikiem potwierdzającym jakość i skuteczność naszych kosmetyków, jest to również czynnik motywujący nasz zespół do dalszej pracy w udoskonalaniu oferowanych usług. VENA produkuje kosmetyki dla wielu znanych Firm.

Ekologia

Usytuowanie zakładu produkcyjnego w naturalnym otoczeniu, w pobliżu łąk, lasów i jezior, umożliwia produkcję w czystym i ekologicznym środowisku.

Nasz Zespół

Najlepsi Specjaliści

Dysponujemy zespołem technologów z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Dzięki licznym szkoleniom nasza kadra na bieżąco zapoznaje się z nowinkami bardzo dynamicznie rozwijającego się przemysłu kosmetycznego, podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu surowców, opakowań, zapewnienia jakości oraz wytwarzania kosmetyków.

Nasza kadra jest otwarta na nowe wyzwania. Z pełnym zaangażowaniem realizuje wszelkie wyobrażenia Klienta na temat nowego produktu.